Про Нас

НВК «Школа-гімназія «Шептицьких» Місією гімназії є формування молодих особистостей – «відповідальних громадян та добрих християн». Цю місію найперш реалізовуємо через християнське виховання та ґрунтовну гуманітарну освіту, а також особистісний приклад вчителів та наставників. Активне дозвілля, співпраця з батьками та іншими католицькими школами України та Європи допомагає урізноманітнити та поглибити навчально-виховний процес.

Історія НВК «Школа-гімназія I-III ступенів блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» – це перша католицька школа в Україні, заснована 1991 року. У 2006 р. Львівська Архиєпархія УГКЦ передала ліцей Салезіянському згромадженню, місійною діяльністю якого є виховання молоді. За 25 років свого існування випускниками нашого навчального закладу стало більше 750 осіб, котрі продовжили своє навчання в українських та закордонних вищих навчальних закладах, дехто з вихованців обрав шлях священичого та монашого життя.

Перспективи на майбутнє Сьогодні розробляється проект будівництва нового приміщення школи, котра зможе забезпечити належні умови навчально-виховного процесу для 400 учнів.

Гімназія сьогодні Наша велика гімназійна родина, а це близько двох сотень учнів та півсотні працівників, об’єднана метою виховання відповідальних громадян та добрих християн. Особливий акцент в «Школі-гімназії «Шептицьких» робиться на історико-філософський, філологічний та релігійно-етичний напрямки. Беручи до уваги особливість Гімназії як католицької школи, основою для всебічного виховання учнів є методика виховання Салезіянського згромадження, педагогічна і духовна спадщина католицького шкільництва.

Гімназія має низку партнерів в Україні та за кордоном. Кожного року відбуваються спільні мовні проекти як на базі нашого закладу, так і шкіл-партнерів з Польщі (Школа єзуїтів св. Стансілава Костки, Ґдиня) та Словаччини (Школа св. Едіт Штайн, Кошиці), співпраця з котрими сприяє розширенню світогляду і освітніх можливостей наших учнів. Позакласна діяльність Поряд із основною діяльністю Гімназії, постійно діють:- шкільні методоб’єднання вчителів та школа удосконалення фахової майстерності вчителя – спільна праця над удосконаленням та збагаченням професійних навиків педагогів; – учнівське самоврядування, аніматорство – старшокласники і випускники Гімназії, які проходять духовну формацію та спеціальний вишкіл, щоб краще пізнати себе і Бога та дарувати свій час, здібності іншим дітям через різноманітні цікаві та пізнавальні заходи Гімназії і поза нею.