Chocolate Previous item Старшокласники гімназії... Next item Міс та Містер гімназії 2020

Chocolate

19 лютого до НВК “Школа-гімназія “Шептицьких” завітала Sarah Walton, щоб розкрити секрет створення смачних цукерків. Веселий майстер-клас відбувся з учнями 7-в класу. Діти дізналися про різні американські шоколадні цукерки та отримали шанс зробити власну шоколадну кору!

Кора (bark) – це американська цукерка, де ви розплавляєте разом різні смаки у великий аркуш шоколаду. Після того, як шоколад затвердіє, ви розламуєте його долонею на шматочки. Його називають корою, як кора дерева, тому що шматочки виглядають як стружка кори дерева.

Гімназисти отримали можливість попрактикуватись з англійською та згодом отримати смачне частування. Щиро дякуємо, Sarah Walton, за майстер-клас.