Deutschcamp Previous item День вчителя Next item Осінній ярмарок

Deutschcamp

Вже 20 років поспіль вересень у гімназії розпочинається інтенсивом Deutschcamp. Незмінними організаторами цього заходу є наші давні друзі, викладачі з Австрії Prf. Ingrid Zeller та Heidi Packchercher.

Цьогоріч мовна школа тривала з 3 по 19 вересня. Курс налічував 60 вихованців нашого закладу.

Гімназисти мали можливість не лише покращити свої комунікативні навички з німецької мови, а й розширити знання про культурну спадщину Австрії.

Традиційно активні та сумлінні учні отримали від викладачів подарунки.

Окрім позитивних емоцій від спілкування з нашими дітьми, чергових екскурсій Львовом, гостям було організовано поїздку до Зарваниці (перекладачем виступала учениця 6(10) класу Тимочко Марія).

Адміністрація, батьки та діти гімназії щиро вдячні Prf. Ingrid Zeller та Heidi Packchercher за співпрацю!

Галина Котис