Speaking club 2019 Previous item Гості з Луганщини Next item Математичний мікс

Speaking club 2019

З 12 по 18 січня 2019 року відбувся черговий табір “Speaking club” для учнів п’ятих і шостих класів на базі відпочинку “Берегиня”, с. Тухля.

Діти мали чудову нагоду активно й пізнавально провести зимові канікули, знайти для себе нових друзів, досхочу набавитись і покататися на снігу. Також учні вивчали англійську мову, старалися спілкуватися з іноземними гостями — братами-салезіанами: Ернестом та Джоном, котрі в останній день зробили чудові представлення своїх країн — Замбії та Індії. Гімназисти, у свою чергу, їм підготували презентацію про Україну та заспівали чимало колядок.

Дякуємо чудовим аніматорам Наталі Українець та Владу Маркевичу за організацію дозвілля, п. Лесі за теплий прийом та отцеві Олегу за організацію табору.

Наталя Українець