Techno kids та робототехніка Previous item У гімназії вшанували... Next item Вітаємо

Techno kids та робототехніка

Протягом шести місяців у нашій гімназії відбувалися надзвичайно захоплюючі заняття з робототехніки.
Учні намагалися осягнути непросту тему сезону — “Будівельний бум”, опрацювали багато цікавої інформації, спілкувалися з людьми, які є компетентними у своїй сфері.
Перед вихованцями стояло нелегке завдання: як боротися з урбанізованим містом? Звичайно, хочеться, побільше дерев, парків, але тоді виникає ряд інших проблем… Однією з яких є велика кількість опалого листя восени, а його аж ніяк палити не можна. І що тоді робити?! Саме над такими проблемами працювали діти.
Окрім того, вивчали мову програмування, створювали свого неповторного робота, а згодом ще й навчили нового ДРУГА “проходити певні місії”.
Але найголовнішим, є те, що гімназисти навчилися з превеликим задоволенням працювати в команді, прислухатися до думки одне одного.
Отже, 22 лютого нас чекає відбірковий турнір, на якому команда Techno kids ділитиметься своїми досягненнями, знаннями з однодумцями із цілої України.