Місія

НВК «Школа-гімназія Шептицьких»:

• створює сприятливе середовище загальної довіри та безпеки для всебічного розвитку, де існує реальний зв’язок із системою цінностей школи;
  • формує моральний стрижень та світогляд шкільної спільноти на основі християнських цінностей;
  • навчає робити відповідальний вибір у житті;
  • сприяє самостійному здобуванню знань, формуванню навичок самостійного навчання, вмінню розв’язувати реальні задачі;
  • виховує доброго християнина і чесного громадянина.

Візія

Школа-гімназія націлена на те, щоб підготувати учнів до майбутнього. Ми прагнемо виховати випускників з великим серцем і Божою мудрістю, які:

• самостійно навчаються протягом усього життя;
  • гнучкі та легко адаптуються до змін;
  • мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага;
  • піклуються про інших;
  • відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами;
  • бачать у своїй справі сенс, гідність та покликання, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо.

Цінності

Довіра: Твердо вірити у надійність, істину та виконувати свої зобов’язання. Проявляти впевненість. Бути вірним, щирим.
Відвага: Ставити амбіційні цілі та досягати їх. Бути готовим до змін та виходити із зони комфорту. Відстоювати свою думку. Приймати виклики. Ризикувати.
Емпатія: Бути відкритим та виказувати повагу. Розуміти та підтримувати інших. Допомагати та визнавати внесок кожного. Слухати та чути.
Чесність: Бути правдивим перед собою та іншими. Бути смілим визнавати свої помилки та працювати над їх виправленням. Виявляти порядність.

Діяльність

Завдання усієї гімназійної спільноти – це щоденно творити таку школу, яка дає якісні знання та виховує до життя.

Родинна атмосфера, взаємна повага та доброзичливе ставлення творять сприятливий клімат для навчання дітей.

Історія закладу

У 1991 в умовах проголошення незалежності України та великого національного і духовного відродження у Львові за ініціативою греко-католицької інтелігенції та підтримки обласного й міського управлінь освіти відкривається Греко-католицький ліцей ім. Климентія Шептицького.

23 вересня 1991 року в приміщенні театру ім. М. Заньковецької відбулося урочисте відкриття Греко-католицького ліцею за участю і з благословення владики Володимира Стернюка.

Покровителі

Особливістю гімназії є безперечно духовне заступництво та опіка наших небесних покровителів.

Святими покровителями гімназії є:

• Блаженний Климентій Шептицький
  • Святий Іван Боско
  • Праведний Андрей Шептицький

Особливості школи

Ліцензія

Навчальний заклад здійснює свою діяльність на підставі ліцензії і за типовими освітніми програмами Міністерства освіти та науки України.

Навчання

Гуманітарний профіль навчання передбачає більшу кількість уроків для вивчення української, англійської та німецької мов.

Виховання

Школа є закладом християнського спрямування, виховний процес орієнтований на традиціях католицького шкільництва.

Спільнота

Особистий приклад вчителів та наставників, співпраця з батьками для творення єдиного виховного простору.

Партнерство

Співпраця з іншими католицькими закладами України та Європи, програми міжнародного обміну.

Гуртки та заходи

Протягом року діти займаються у різних гуртках, відвідують цікаві місця та відпочивають разом.

Учнів
Вчителів