Наша діяльність

ОСВІТА & Виховання

Завдання усієї гімназійної спільноти - це щоденно творити таку школу, яка дає якісні знання та виховує до життя. Родинна атмосфера, взаємна повага та доброзичливе ставлення творять сприятливий клімат для навчання дітей.

ІНОЗЕМНІ МОВИ

З 5 по 11 клас учні вивчають дві іноземні мови: англійську та німецьку. Обмін учнів, літні табори та часті закордонні ініціативи сприяють кращому засвоєнню і практичному застосуванню вивченого.

ПОГЛИБЛЕНІ ПРЕДМЕТИ

Навчальні плани передбачають більшу кількість годин на вивчення окремих предметів. Окрім двох іноземних мов, діти мають більше уроків з української мови, математики та історії.

ДУХОВНІСТЬ

Формуємо моральний стрижень та світогляд дітей на основі християнські цінностей. Молитва, святі тайни, дні духовної віднови є основними елементами духовного зростання.

ВЧИТЕЛІ

Педагогічний колектив постійно працює над своїм професійним зростом через участь у програмах професійного розвитку, тренінгах та курсах. Діє Школа педагогічної майстерності.

ПРАЦЯ З БАТЬКАМИ

Батьки наших учнів постійно співпрацюють зі школою і залучаються до різноманітних пізнавальних та рекреаційних заходів. Школа організовує регулярні зустрічі "Школи батьків"

АНІМАТОРСЬКИЙ РУХ

Група старшокласників, які становлять актив гімназії, організовуючи дозвілля своїх молодших друзів. Будучи підлітками і ще вихованцями, аніматори стають дорослими та вихователями.

Міжнародна співпраця

Англо-мовні обміни (Польща, Словаччина, США, проєкт Plato), німецькі інтенсиви Deutschcamp (Австрія), європейські випускні та обмін досвідом педагогів з колегами з Європи.

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Виховуємо свідомих громадян держави на окремих уроках (громадянська освіта, захист України), активно беремо участь у виховних заходах, відзначеннях пам'ятних дат та подій.

ІННОВАЦІЇ

Діти та вчителі широко застосовують сучасні засоби. Поглиблюють свої ІТ-вміння на уроках інформатики. Молодші учні займаються в гуртку робототехніки від LEGO Education.

СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ

Активно працюємо в напрямку соціальної допомоги усім тим, хто найбільше потребує опіки, турботи та підтримки. Гімназія є членом міжнародного руху Socio Movens.

ВИПУСКНИКИ

За 30 років існування школа випустила близько 900 учнів, які продовжили своє навчання у вишах України та закордоном, а сьогодні вже є батьками наших теперішніх учнів.