Інформація для вступників

Загальна інформація

Навчання в НВК “Школа-гімназія Шептицьких” організоване на двох рівнях загальної середньої освіти (гімназія і ліцей) – з 5-го по 11-ий клас.

Прийом дітей на навчання відбувається на конкурсній основі.

ЯКІ ВСТУПНІ ІСПИТИ СКЛАДАЮТЬ ДІТИ?

У 2021 році абітурієнти складали вступні іспити з таких предметів:

1. УКРАЇНСЬКА МОВА (диктант) – за програмою попереднього класу (зразок тексту);
  2. ІНОЗЕМНА МОВА (тестування) – англійська або німецька мова за програмою попереднього класу загальної середньої освіти (зразок тесту).

У 2022 році відбудуться зміни порядку вступу, зокрема планується додатково вступний іспит з математики.

Таким чином передбачаються два вступні іспити у червні:
1) комплексний мовний іспит (українська та іноземна мови);
2) математика.

Нові правила прийому (на 2022-2023 навчальний рік) будуть опубліковані на цьому сайті за два місяці до початку вступної кампанії, тобто на початку квітня 2022 року.

Реєстрація та подання документів для вступу до 5-го класу 2022-2023 н.р. відбуватиметься з 27 квітня по 27 травня 2022 року.

ВСТУП до 5-11 класів протягом року

Станом на сьогодні, 4 Грудня 2021 року -
ВІЛЬНИХ МІСЦЬ НЕМАЄ!

Переведення дітей із інших навчальних закладів до гімназії відбувається на конкурсних засадах за наступних умов:

1. Добір учнів до 11 класу не проводиться;
  2. Вступ на вільні місця у 5-10 класах допускається за наявності вільних місць у відповідних класах. Максимальна кількість учнів в класі – 30 осіб;
  3. Конкурсні випробування для зарахування до 5-10 класів проводяться із двох предметів: 1) українська мова (диктант); 2) іноземна мова (комплексний тест з англійської та німецької мов);
  4. Прохідний бал встановлює приймальна комісія за результатами складених випробувань. Вступники, які за результатами річного оцінювання (та/або ДПА) за попередній клас засвоїли хоча б один предмет на початковому рівні (1-3 бали або “н/а”) не можуть стати учнями НВК і до конкурсу не допускаються.

Орієнтовний календар вступної кампанії

Для довідок:
(032) 2230239 (09:00-15:00, пн-пт)
E-mail: nvk@sdbua.net