Вступна кампанія 2022/2023

Добір до 6-10 класів

Навчання в НВК “Школа-гімназія Шептицьких” організоване на двох рівнях загальної середньої освіти (гімназія і ліцей) – з 5-го по 11-ий клас.
Початкових класів (1-4) немає.

Перед поданням заяв для вступу просимо ознайомитись із специфікою нашого закладу освіти та особливостями освітнього процесу у розділі сайту ПРО НАС!

Прийом дітей на навчання відбувається на конкурсній основі на вільні місця у класах. Максимальна кількість місць в класі – 30 учнів.

Вільні місця в класах, на які оголошено добір протягом літа 2023 року:
  • 6 клас – 0
  • 7 клас – 0
  • 8 клас – 0
  • 9 клас – 0
  • 10 клас – 0
Зважаючи на ситуацію в державі, місця можуть вивільнятись протягом літа у зв’язку із переходом наших учнів на навчання в інші заклади освіти (в т.ч. за кордоном).

Усі зміни будуть публікуватись на цій сторінці – прохання слідкувати за оновленням інформації.

Для вступу до 6-10 класів будуть організовані 2 вступні випробування:

1. Українська мова (диктант)
  2. Іноземна мова (англійська мова)

Зразки завдань можна завантажити тут: українська мова | англійська.

Завдання для вступних випробувань відповідають навчальній програмі за попередній клас рівня стандарту базової середньої освіти (див. Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 року №1392).

Вступні випробування до 9-ого класу відбудуться 15.08.2023 о 9:00 год відповідно до поданих заяв.